O nas

Akademia Tańca AT powstała w 1992 roku i  od tego nieprzerwanie prowadzi zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Szkoła tańca mieści się przy ul. Topolowej 22 w Krakowie gdzie dysponujemy kilkoma salami tanecznymi z lustrami. Zajęcia prowadzone są 7 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Nasi instruktorzy posiadają bogate doświadczenie wyniesione z turniejów tańca, a także wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na wielu szkoleniach i warsztatach zarówno w kraju jak i za granicą, mamy w swoim gronie również byłych sędziów Polskiego Związku Tańca Freestyle. Przekłada się to na wysoki poziom prowadzonych zajęć i sukcesy naszych par tanecznych.

Od lat specjalizacją naszej szkoły tańca jest taniec Discofox. Nasi uczniowie odnoszą sukcesy nie tylko w kraju, ale również na międzynarodowych parkietach – wielokrotnie zdobywali tytuły Mistrzów Polski, a także Europy i Świata w kategorii juniorów.

Uczenie tańca, a w szczególności Discofox, traktujemy jako misję. Organizujemy turnieje tańca, ogólnopolskie warsztaty tańca, współpracujemy z najlepszymi szkoleniowcami z Niemiec, Austrii i Rosji, a także wydaliśmy kursy tańca na DVD dostępne teraz również w wersji online.

Nie zapominamy także o osobach planujących swoje wesele. Jako pierwsza szkoła tańca w Krakowie wiele lat temu wprowadziliśmy do swojej oferty kursy tańca dla narzeczonych. Do wyboru mamy lekcje indywidualne, przyspieszone kursy weekendowe, lub tradycyjne zajęcia, a także kursy tańca online do samodzielnej nauki w domu.